Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindegy hogy milyen kontroller...

Mindegy hogy milyen kontrollerrel játszok pc-n?

Figyelt kérdés

Meg akarom venni a Hogwart legacy-t. De mondták hogy kontrollerre van optimalizálva. Így vennem kellene azt is.

És ezért érdekelne hogy fontos-e hogy márkás kütyü legyen vagy jó esetleg egy egyszerűbb kivitel.


Steamen akarom megvennies PC-re.



2023. febr. 8. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Kell a márkás kontroller
Tök mindegy hogy milyet használsz
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb noname kontrollernél megvan annak a kockázata, hogy nem fogja minden játék felismerni az összes gombot, így azzal irányítani sem tudsz majd. Így egy 5 ezer forintos gagyi kínai utánzat lehet pénzkidobás lesz. A megbízhatóan működő viszont drága. Windows rendszer natívan támogatja az Xbox kontrollereket, mert mindkettő Microsoft termék, ellenben 20 ezer alatt nem találsz.
2023. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
XBOX. - os legyen.
2023. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mindegy, hogy mivel...

Amúgy az, hogy kontrollerre van optimalizálva, nem jelentinazt, hogy ne lehetne jobban játszani bill+egérrel. Sőt...

2023. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik Xbox kompatibilis kontroller jó. Nem kell MS gyártásúnak lennie. Valószínűleg a PS kompatibilis kontrollerekel ugyanez a helyzet, de azokat még nem próbáltam.
2023. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá kb 20 ezer ft-od, akkor xbox kontroller lenne a legjobb.
2023. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van többféle kontrollerem, legjobb eddig xboxos.

Dualshock is működik de néhány játéknál elég körülményes működésre bírni.

Steam controller és noname elég hamar tönkrement.

2023. febr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És Xbox-on belül melyiket? Mert ahogy rá kerestem többet is találtam. És nem tudom eldönteni hogy van-e különbség köztük
2023. febr. 9. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft gyártásút és ha nincs tapasztalatod hogyan lehet másik adapterhez csatlakoztatni akkor olyat amihez adnak PC adaptert.

[link]

2023. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A pc-s játékok 90%-a az xbox kontrolleket támogatja, de én ps párti vagyok, van egy ps5 kontrollerem ami eddig mindennel tökéletesen működik a DS4Windows progin keresztül (ami átkonvertálja a ps parancsokat xboxosra.)
2023. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!