Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az újabb BIOS verziók mindig...

Az újabb BIOS verziók mindig tartalmazzák a korábbi verziókat is?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert van egy ASUS M2N-E alaplapom, amibe vettem nem rég egy új DDR5-ös HD5xxx-es kártyát, amit a régi BIOS-om nem támogatott még. Viszont csináltam rajta egy BIOS frissítést (1703-assal), azóta minden tökéletesen megy. Viszont látom az asus honlapján, hogy van egy 5001-es BIOS ehhez a laphoz, amivel viszont elvileg az AM3-as procikat is kezeli már. Csak azt nem tudom, hogyha veszek egy AM3-as procit és felrakom az 5001-es BIOS-t, akkor az tartalmazza a régebbi 1703-as BIOS-t is, vagy akkor a vga nem fog megfelelően működni? Mert nem akarok új alaplapot venni, ha nem muszáj.

Köszi a válaszokat!


2010. okt. 5. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, tedd fel
2010. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Ez nem úgy működik mint például játékszoftverek frissítésekor, hogy a korább frissítésnek is fent kell lenni.

A BIOS image fájl a korábbi hibajavításokat, és mikro kódokat is tartalmazza.

2010. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor elvileg az 5001-es BIOS tartalmazza az 1703-as javításait is.

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!