Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg-ropog a hang a...

Miért recseg-ropog a hang a laptopomon és mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy idő után a hang elkezd recsegni-ropogni a laptopon, de nem tudom miért. Driver törlés, új telepítése, gép újraindítása megtörtént de továbbra is eljön a probléma. Mivel lejhete ezt megoldani? hp 255-ös gépem van.

2023. febr. 27. 18:50
 1/7 Nyam2007 ***** válasza:
11%
Esetleg Driver boosterrel frissítsd (igen láttam a Driver törlés és telepítést) és ha az se jó legalább minden más le lesz frissítve neten találsz hozzá ingyen aktiváló kódot csak a jót meg kell találni
2023. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

A Driver Boostert messzemenően NEM ajánlom. Ki tudja, honnan miféle szutykokat telepít a gépedre. Ha a hivatalos gyári driver újratelepítése nem oldotta mega problémát, akkor a Driver Booster sem fogja. Én azt javaslom, hogy dugj rá egy külső hangszórót és azzal hallgasd. Ha azzal nem jön elő a probléma, akkor a beépített hangszórók lesznek a hibásak. Ha az is elkezd recsegni, akkor lehet, hogy a beépített hangkártya kezdi megadni magát.

Egyébként minden hang lejátszásánál előjön a probléma? Értem ez alatt, hogy pl Youtube-ról, gépről történő video, zene lejátszásakor is?

2023. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, bármiféle videó nézésnél előjön a probléma. Ha a gépházban a rendszer-hang résznél kapcsolgatom a MONO hangot ki be akkor szokott eltűnni ez egy időre.
2023. márc. 1. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hogyan ajánlhatja még a mai napig valaki a driver boostert???
2023. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Próbáld ki fülessel vagy hangfallal.
2023. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam fülessel. Ugyanúgy előjön a probléma.
2023. márc. 11. 15:05
 7/7 Nyam2007 ***** válasza:
Hardver hiba valószínűleg
2023. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!