Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy Lenovo miix 2...

Kaptam egy Lenovo miix 2 8-at. Használható ez manapság valamire is? Youtube video illetve böngészésre alkalmas lehet? Nem egy mai darab.

Figyelt kérdés

Processzor

Intel® Atom™ Z3740 (Quad-Core, 1.33 - 1.86 GHz)

Memória

2 GB LPDDR3

Kijelző

8,0' Multi-Touch fényes IPS 16:10 (1280x800)

Háttértár

64 GB eMMC

Video

Intel® HD Graphics

Multimédia

Beépített 2.0 MP-es kamera elöl + 5.0 MP-es hátul; MicroSD kártyaolvasó

Operációs rendszer

Windows 8.1 operációs rendszer

Interfész

Bluetooth v4.0 + HS, Micro USB 2.0, Wireless LAN 802.11 b/g/n (WiFi)

Akkumulátor

4730 mAh (Lithium-polymer)



2023. márc. 3. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Z2740 van benne? Tudtommal Z37xx a Miix 3-ban van. Nyilván nem túl gyors, de azért lehet vele böngészni, YouTube-videókat nézni, még kisebb játékok is elfutnak.
2023. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen értem a kérdést. Azt mondod kaptál, akkor nem tudod tesztelgetni? Az, hogy a gép specifikációja milyen, az csak iránymutatás, nyilván függ attól mennyi idős, mennyit és mire volt használva, mert azért ezek a dolgok öregszenek benne... mert gondolom ez most nem egy új gép?
2023. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaptam de meg javitasra szorul. Ezert is kerdeztem van e ertelme hozzanyulnom.
2023. márc. 4. 13:01
 4/5 Cubina ***** válasza:

A legelső gépemben 256 mb ram és egy1 gb-os merevlemez volt, valamint volt hozzá egy betárcsázós csigalassú netem, ami mindig megszakadt, amikor valaki telefonon hívott. A rendszer Windows 98 volt.

Mégis tudtam vele böngészni, videókat nézni, csevegni és még játszani is.

Ezt csak azért írtam le, hogy a mai szemmel sz@rnak tekintett gépek több mint jók arra, amire egy átlagember használni akarja, ami ugyebár böngészés és videózás, hiszen még az ősrégi gépek is alkalmasak voltak erre.

2023. máj. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Videókat kb. 20 éve gondolom HDD-ről néztél, azok kis felbontású DVD ripek lehettek, a weben pedig ehhez hasonló egyszerű oldalak voltak a jellemzők. Persze lejátszik online videókat is, ha nem is Full HD-ban, és általában a böngészés sem probléma ilyen teljesítmény mellett, persze a 2GB memória miatt csak pár lap lehet aktív egyszerre. Régi/egyszerű játékok még szóba jöhetnek, akár a Steamről, akár érintőképernyősök is, elég sok támogatja. Lehet még pl. könyveket olvasni, tele van velük a net.
2023. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!