Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gigabyte gtx 750 ti...

Liakereszt10 kérdése:

Van egy gigabyte gtx 750 ti 2gb windforce dupla fentis video kártyám milyen alaplapot kellene hozza be szereznem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 11:04
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
PCI-E x16 csatlakozósat.
2023. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akitől vettem a kártyát annak a gépjében működött neki nem tudom milyen alaplapja van, enyémben meg csak sípol 2rövidet 1hosszút rendesen működik minden probáltam erősebb táppal ugyan az 400w-550w. Mi lehet ez? Tudna nekem segíteni ebben valaki? Ez az alaplapomnak a neve MSI H57M-ED65 szerintem van rajta PCI-E x16. ahogy utána néztem.
2023. márc. 15. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesd meg a lap kiskönyvében mit jelent a 2 hosszú 1 rövid hibajelzés, akkor már el lehet indulni valamerre.
2023. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vedd ki a ramokat a slotból, cseréld fel, videókártát vedd ki fújd ki a slotját és tedd vissza.


MSI H57M-ED65 lapon AMI BIOS fut.


[link]

2023. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most próbáltam a leírtakat de ugyan az 2rövid 1hosszu
2023. márc. 15. 14:04
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Az videokártya hibát jelez. De ha más alaplapba tuti jó, akkor vagy nem jól illeszkedik a foglalatba, kontakt hibás vagy valami kompatibilitási hiba.


Nézd meg teljesen benne van-e, takarítsd ki a foglalatot kontakt tisztító sprayel. Ha nem a legújabb BIOS van rajta, frissítsd.

2023. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tápkábelt csatlakoztattad a videokártyára?
2023. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom frissiteni a biost, a foglalat tuti jo mert gagyibb kartyaval mukodik rendesen csak ezzel nem, de más gepjeben meg mukodik es ugyan ugy PCI express 2.0 volt probalva mint az enyem. Igen volt csatlakoztatva tapkabel
2023. márc. 16. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!