Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső 3,5-es, usb-s dokkolóból...

Külső 3,5-es, usb-s dokkolóból lehet seedelni?

Figyelt kérdés
Laptopra cseréltem a gépemet, és az lenne a kérdésem, hogy ha veszek egy külső USB-s házat a merevlemezemnek, akkor onnan tudok seedelni? Igazából mindenképp kell vennem mert rajta van rengeteg film, csak azt nem tudom, hogy lehet-e róla seedelni.

#merevlemez dokkolóról seed
2023. márc. 15. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán működik.
2023. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3,5-es HDD-nek a dokkolóban kell külön 12V táp. Laptopnál elég macera lesz, azzal számolj.
2023. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy macera? mármint mire érted? mi az amiben fennakadások lehetnek?

Ezt fogom megrendelni hozzá:


[link]

2023. márc. 15. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy elvész a laptop hordozhatósága ha a HDD be van dugva, mert az konnektorhoz köti. Ha nem hurcolod nem macera, de a laptopnak pont az a lényege.
2023. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én laptophoz biztosan nem használnék ilyen 3,5-es dokkolót.

2,5 coloshoz HDD-hez elég egy USB-s dokkoló 3-4 ezerért, zsebre vágod aztán viszed magaddal, vagy fetrengsz vele az ágyban.

3,5 colossal meg gubbaszthatsz az asztalnál.

Használtan 1TB-os 2,5 colos HDD-ket már 5-6 ezerért kilehet fogni, egy dokkoló hozzá meg 3-4 ezer.

2023. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értelek. Azzal nincsen probléma. Igazából annyi a lényeg, hogy eladtam az asztali pc-t, és ráfizetéssel vettem egy laptopot mert járkálni fogok korházba, és ott is leszek egy darabig. Egy kb. féléves procedúra amíg megoldódik a probléma. Utána visszakerül majd az új számítógépbe a merevlemez. Természetesen a laptop megmarad csak abba 2 darab SSD van (M2+SATA), és nem akarom elcseszni az írást/olvasást torrentekre:D
2023. márc. 15. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet simán
2023. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na ezaz... ez így nem fog menni, csak ha fixen asztalon van. USB csatlakozás egy fos, nem megbízható laptopos használatra. Kivéve, ha a laptop tényleg le van rakva fix helyre.


Illetve ahogy írják, ennek a háznak külön tápegysége van, konnektorba is kell dugni.


Illetve torrentezés nem cseszi el az írását az SSD-nek. Nem tudsz annyit letölteni, még ha 0-24-ben filmezel, akkor se. Olvasás nem degradálja az SSD-t.

2023. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!