Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet! pure rock slim 2...

Be quiet! pure rock slim 2 hűtő pasztáját érdemes letörölni szerintetek és mx4-el kenni a procit, vagy jók ezek a gyári paszták?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen jók a gyári paszták, felesleges még pasztára is költeni mellette. 6 éve használok Be quiet! Pure rock-ot a gyárijával és no problem.
2023. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Megfelel az is. Én sima Pure Rock gyáriját használtam. Kb. 2 évig. De fél éve vettem új videokártyát, mondom ha már úgyis szét van kapva a gép, lecserélem azt is. Volt is otthon egy kis MX4 -em. Kb 3-4 fokot jelentett neki. Az is eredmény, de nem váltja meg a világot, meg a javulás betudható volt az előző paszta öregedésének is.
2023. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy vacak pasztát vinnének fel gyárilag, lényegében maguk ellen dolgoznának, kiadják a drága hűtőt aztán a filléres pasztán spórolnának, utána meg ne legyen elégedett a vásárló?
2023. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Be Quiet nem rossz pasztát használ, hagyhatod rajta nyugodtan.

Inkább az ismeretlenebb, olcsó hűtőknél fordul elő hogy ha kapsz is valamilyen pasztát hozzá, azt érdemes lehet lecserélni amennyiben erős procira rakod őket. Ebben az esetben nem tartanék ettől.

2023. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alsó- középkategóriás pc-nél elég, de ha felsőkategóriára váltok akkor szoktam venni minőségi pasztát, Noctua pl. pár ezer forint
2023. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!