Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg 260. e. Ft. alatti...

Jelenleg 260. e. Ft. alatti Laptopok között vannak jobb, erősebb CPU-val rendelkezők, mint a Ryzen 5625U-s gépek?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni 260e. Ft. alatt. Ahogy látom a legerősebb proci, amit ennyiért kapok bele az a Ryzen 5625U. Alig értek hozzá, így gondoltam megkérdezem, hogy ti mit gondoltok. 16GB DDR4-es RAM-al, és stb.

Erre gondoltam: [link]

Keressek jobb ajánlatot vagy jobbat nem kapok?



2023. márc. 17. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az árkategóriában ez a legerősebb processzor. A gép többi részét nem néztem, szóval gép még lehet hogy akad jobb, de többnyire Ryzen 5 5625 vagy i5 1135G7 van bennük, és az internet szerint a kettő közül a ryzen egyértelműen jobb.
2023. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
16gb rammal teljesen okés, ha játszani is szeretnél rajta és itt a komolyabb játékokra gondolok akkor pedig nem jó. De mindennapi használatra teljesen jó
2023. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!