Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 miért nem találja a...

Windows 7 miért nem találja a drivereket?

Figyelt kérdés
Egy Dell Latitude E64010 laptopra telepítettem Windows 7-et de pendrive-ról nem találja meg a letöltött drivereket pedig magát a pendiveot látja a gép ez mitől lehet? Vagy mit tudnék tenni hogy tudjam telepíteni a drivereket? (Mellesleg a Dell oldaláról töltöttem le őket direkt erre a szériára)

2023. márc. 18. 15:31
 1/9 elistvan ***** válasza:
100%
Ki vannak csoagolva a driverek egy mappába? Dellék szeretnek ilyen önkicsomagolós exe fileokat használni. Indítsd el a driver kicsomagolós telepítő exéjét egy mappába, és utána azt a mappát add meg a keresési útvonalnak amikor a drivert keresteted manuálisan.
2023. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőre a chipset, utána az összes többit próbéltad?
2023. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam és ugy telepítettem miután olvastam a kommented köszi de a wifi drivert még igy sem akarja megtalálni még netről sem és és az egyéb eszközök között a hálozati vezérlő alatt van egy ismeretlen eszköz ami sehogy sem tűnik el
2023. márc. 18. 20:22
 4/9 Fsms ***** válasza:

Nekem a fejhallgatómmal volt hasonló a helyzet. Nem a driver volt a hibás, hanem egy Dell firmware frissítés tette tönkre.

Megoldás, hogy a Dell nek van saját utility programja. Telepítsd fel, majd a Biostol kezdve mindent frissítse le , szerintem menni fog utána.

2023. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindent frissítettem amit csak lehetett de a wifi drivert meg azt az egy ismeretlen eszközt sehogy sem akarja megtalálni se úgy ha le van töltve se a netről de az ethernet drivert tudtam telepíteni lehet hogy a hálózati kártyával van baj?
2023. márc. 18. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Hardverazonostó alapján próbálj keresni akkor. VendorId
2023. márc. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha manuálisan is akarom telepíteni a wifi drivert közvetlenül letöltés után nem engedi valamiért ez mitől lehet?
2023. márc. 19. 10:52
 8/9 Fsms ***** válasza:
Mi a hiba üzenet? Admin joggal lépsz be?
2023. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen admin joggal


A hiba üzenet: Az eljárás belépési pontja (AddDllDurectory) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)

2023. márc. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!