Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS VITA-t megéri venni még...

PS VITA-t megéri venni még 2023-ba? Van rá új fejlesztés?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Meglehetősen elavult platform már.
2023. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Maximum azért, hogy jailbreakeld és rátegyél amit akarsz.

Egyéb esetben nem. Sosem volt egy kifejezetten népszerű cucc, a PSP-hez sosem tudott felérni népszerűségben és eladásokban, így rá kiadott játékokban sem.

2023. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Buszon utazok, telefon jatekok annyira nem jonnek be az iranyitas miatt. nekem is az jutott eszembe,hogy jailbreak aztan rateszek egy 128as kartyara ami ramegy. Van egy ket jobb cim, Uncharted,Resident Evil, Akkor par verekedos jatek is. Rayman se rossz.

Masik amin gondolkoztam az a Nintendo Switch. nagyobb kijelzo, tobb hely a taskaba,cserebe jobb megjelenites. Hasznalhato a motion funkcioja is.

Hozzateszem nekem a regi szurke gameboy is tetszik a kazettas egy donkeykong-al :) De azert az mar tenyleg tortenelem.

2023. márc. 27. 11:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak telefonos kontrollerek és tudtommal ezekkel vezérelhető játékok is.
2023. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vannak,igen.
2023. márc. 27. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

2021-ben még jött ki új játék.

[link]

[link]

2023. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Telefon sokkal célszerűbb.
2023. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ami most megy hordozható témában az a PC alapú steam deck, vagy a nintendo switch különböző kiadásai. Nyilván az áruk is olyan, ezek jelenleg futó hordozható konzolok, ezekre érkeznek játékok.


Más nincs most.


Nyilván a ps vita, vagy bármelyik régebbi kézikonzol is tökéletesen jó gamingelni így utazáshoz, csak régebbi játékok lesznek rá elérhetőek. Ez nem feltétlenül befolyásolja a játékélményt, szóval simán ajánlható.

2023. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vettem tegnap delutan egy fat verziosat. Tobozban,tokkal vonoval, karcmentes, pixelhiba mentes. Rendeltem hozza egy nagy sd kartyat meg atalakitot. Megneztem,hogy lehet megoldani,hogy a regebbi konzolos jatekok is menjenek. Koztunk szolva engem folag az Uncharted erdekel Meg a Resident Evil Rev.2. jatszottam mar veluk korabban is,de jo lesz elovenni megint. Koszi a hasznos tippeket, ment a zold pacsi mindenkinek.
2023. márc. 28. 11:26
 10/11 anonim ***** válasza:
nosztalgiázni megèri, amúgy nem nagyon
2023. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!