Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet optikai meghajtóhoz...

Hol lehet optikai meghajtóhoz szíjat kapni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megmenteni egy DVD meghajtót (16x-os szabvány belső) ugyanis hardveresen hozzá van kötve egy FAT Xbox 360 alaplaphoz. Tökéletesen olvas, de a tálcát alig akarja kiadni ami elvileg a megnyúlt belső szíj miatt van. Azonban ilyet magában nem találtam sehol. Új meghajtót donornak venni elég drága lenne. Gondolkoztam használt (alkatrésznek való) meghajtó vásárlásán, de apróhirdetéses oldalon nagyon régieket árulnak amivel valószínűleg ugyanott lennék mint a mostanival. Utánanézve, az eredeti szíjnak olyan 22mm (1.2mm vastagság) volt a belső átmérője, nem hiszem, hogy lennének különbségek gyártók között, de hátha. Külföldi oldalakon javasoltak egy hasonló átmérőjű szilikongyűrűt barkácsáruházból, de ilyet nem találtam. Kösz az esetleges válaszokat.

2023. márc. 28. 13:15
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
54%
2023. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

100ft-os boltban

(befőttesgumi)

2023. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebay tele van vele, én is ott vettem és a régi DVD felvevőm és PC DVD meghajtóm szíját is kicseréltem. Csak a megfelelő méretet kell eltalálni, amit kiveszel belőle annál egy számmal kisebb működni szokott (mivel megnyúlt, ugyanakkorát ne tegyél bele mert ugyanúgy nem fog működni).
2023. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom az ajánlott Ebay linket. Ha direkt 360hoz hirdetik csak jó lesz a méret.
2023. márc. 28. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!