Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy MacBook-nak már annyira...

Egy MacBook-nak már annyira rossz az aksija, hogyha éjszakára kihúzom, hiába van feltöltve 100%-ra, reggel fél óráig nem akar bekapcsolni. Biztonságos így használni? Lehet cserélni benne aksit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért van így? Volt nekem életemben vagy 10 laptopom, de egyis se viselkedett így. Más laptopok, amikor lemerülnek, akkor csak dróttal lehet őket használni, de azonnal be szoktak ettől még kapcsolni.

2023. ápr. 5. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem akar bekapcsolni, mert annyira beesik az akku feszültsége, hogy a töltőnek előbb azt kell feltornásznia.

Az a gond, hogy hamar el fog jönni az idő amikor már be sem fog kapcsolni.

Nem a legjobb így használni, mert ha az akksi felpuffad akkor szétnyomja a gépet, törik szakad ami az útjába kerül.

Mindenben lehet akksit cserélni.

2023. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam a MacBook-okat nem lehet cserélni, semmit bennük, csak márkaszervíz, de az meg csak garancián belül gondolom. És egyébként miért van az, hogy sok laptopom volt, de ilyennel még nem találkoztam. Moszis van itthon 3 másik laptom, aminek rossz az akksija, de ha rádugom hálózatra, azonnal használhatók!
2023. ápr. 5. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha leírnád pontosan melyik "macbook". Elég sokféle van.

Bal felül alma menü -› Mac névjegye és amit ott ír azt másold be.

Mindent lehet cserélni, csak nem feltétlenül olyan egyszerű mint egy másik laptopnál, hogy csak leveszed a hátuljáról az akksit.

2023. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MacBook Pro 13" 2017
2023. ápr. 5. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet benne akkut cserélni

de használhatod így is...up to you

2023. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!