Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani jó ssd-t?

Tudnátok mondani jó ssd-t?

Figyelt kérdés
Most egy 970 evo plussom van, meg van osztva, 100gb rendszer 400gb játék, viszont olvastam olyat hogy ez hamar tönkre vágja az ssd-t. Milyen m2. ssd-t ajánlotok ami max 120gb-s CSAK rendszernek? Legújabb m2. csatlakozással rendelkezik a gépem.

2023. ápr. 6. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A csatlakozásra figyelj oda, hogy melyik jó a gépedbe:

[link]

[link]

2023. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

A megosztás igazán felesleges már manapság. Nincs semmi jelentősége.

Mármint így... akkor lenne értelme, ha pl lenne egy program meg egy adat partíciód, és akkor pl újratelepítésnél megmarad éeintetlenül az adat rész. De a játékokat érdemes újratelepíteni rendszerújratelepítéskor, szóval teljesen mindegy, hogy másik partíción vannak-e vagy sem 🤷‍♂️


Nem értem amúgy milyen problémád van a mostani rendszerrel. Ez egy kiváló minőségú SSD. Hd sentinel mit ír kondícióhoz? Ha vannak durva hibaüzenetek, vagy 20-30% alatt van már a kondíció, és a teljesítmény se 100% már, akkor kezdhetsz aggódni, hogy elhasználtad az élettartamát. De szerintem legrosszabb esetben is 95% körül kell lenned kondícióban. Az meg azt jelentené, hogy 5%-ot fogyasztottál el az élettartamából, 95% még visszavan. 15-20+ év...

2023. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!