Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen eszközökkel tudom a...

Milyen eszközökkel tudom a simkartyát tablethez vagy laptophoz csatlakoztatni, hogy internetezésre használjam?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mobilnetezésre is alkalmas wi-fi routerrel.


Vannak ilyen akksik mobilnetes wifik, de vannak normál routerek is.


Nekem olyan Huawei routerem van, amire rá van kötve a Digi hálózata, de ha véletlen elmegy a net, akkor rácsatlakozik a mobilhálózatra, van a routernek SIM kártya foglalata.

A telefonszám sem veszik el teljesen, mert vezetékes telefont rá lehet kötni.

2023. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha ez a cél, akkor 4g/5g képes tabletet lenne érdemes venni, ami önmagában képes sim kártyát fogadni.


Ha ez nem opció, akkor egy hordozható (akkus) 4g/5g wifi router lehetne a cél. Szolgáltatóknál és üzletekben lehet vásárolni ilyeneket. 4g-sre LTE kulcsszóval tudsz keresni.

2023. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van benne 4G modem akkor abba bele tudod tenni, ha nincs, akkor legfeljebb ragasztószalagal az aljára ragasztod hogy el ne vesszen a kártya.. 🤭
2023. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!