Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gép?

Miért nem kapcsol be a gép?

Figyelt kérdés
Ma délután használat után alvó állapotba tettem a gépem, mert még ma este szerettem volna használni. Mikor megpróbáltam kivenni az alvó állapotból, semmit nem csinált. Nem kapcsolt be, nem világított rajta semmi; sőt, még a billentyűzetem sem. A monitor bekapcsolt. Október körüli a gép, tehát még garanciális, de hátha van rá megoldás. Köszönöm előre is!

2023. ápr. 9. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz az autom, mi baja?
2023. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kábel a hátuljában dugd be rendesen!
2023. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Először ezt próbálnám:

Konnektor ki > bekapcsológomb 20-30 másodpercig > konnektor be > normál bekapcs

2023. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első körben én is azt próbálnám meg, amit a 3-as javasolt, ha azután se indulna, akkor belenéznék a gépbe, hogy valamelyik csatlakozó nem lazult-e ki. (Táp, cpu, bármi) Igaz a táp csatik nem igen szoktak kilazulni az alaplapról, de soha nem tudni. Mondjuk azt, hogy most is minden rendben, akkor egy haveromat megkérném, hogy nem lenne-e szíves elhozni a tápját és azzal megpróbálni, persze mindezek csak akkor, ha legalább egyszer már gond nélkül szedtünk szét és raktunk össze gépet úgy, hogy az működött is, ha nem, akkor szervíz.
2023. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!