Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép játékra, Otp áruhiteles...

Gép játékra, Otp áruhiteles termékekre/oldalakra hogyan lehetne szűrni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy gamer gépet, nincsenek nagy elvárásaim, 16gb ram, főleg inkább párommal játszanánk coopba ahol lehet. Nagyjából tudom mit kell keressek(milyen gépet), csak azt nem hogy hol és mennyiért.


OTP-nél vagyok, van is náluk egy havi 10e ft-os áruhitelem, ami egy laptop amit párom kapott, főleg munkához használja. Ez egy lenovo gaming 3, egy 3050(4gb)-nel és egy ryzen 5 5600H-val.


Én asztali gépet akarnék, úgysem hurcolásznám sehova.


Láttam több oldalon, hogy cofidises áruhitel elérhető, viszont a cofidissel már volt problémám, ezzel szemben az OTP-vel 2 kattintás + egy videó hívás volt és letudtuk a dolgot.

Van valami mód arra, hogy otp áruhitelre szűrjek?


Pl a notebook.hu-n az van, de ott nagyon gyengének tűnnek a gépek és ezzel együtt brutalisan drágának is.


Van még valami oldal esetleg?

Jelenleg havi 10e a laptop törlesztője 3 évig, mellé még mondjuk 15e beleférne havonta.


Köszi előre!


PS: tudom hogy nem sok/nagy a havi keret, de jelenleg ezt tudjuk megengedni és meguntam, hogy állandóan csak dolgozok, haza jövök, eszek aztán pörgetem a tiktokot, mert nincs mit csinálni.


2023. ápr. 10. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt csak cofidis van.
2023. ápr. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!