Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet Budapesten 100perces...

Hol lehet Budapesten 100perces (900MB-os) írható cd-t venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol. Akkor sem nagyon lehetett kapni, amikor még volt kereslet a CD-k iránt. Ha nem kell minden áron CD, használj DVD-t. Egy doboz gyufa áráért dobálják az ember után.
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy DVD 4,7Gb 100Ft nálunk.Szerintem fölösleges 100Ft ért megvenni a 900Mb os lemezt, így tuti marad hely.
2010. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 96 perces mp3-as anyagot szeretnék audioba kiírni, hogy tudjam hifin, vagy hordozható cd-s magnón is hallgatni. De dvd-t egyik sem kezel, ezért kellene a lemez. Egy ilyen lemezem már van otthon, és simán viszi a legvégéig mindkét lejátszó. Tehát csak így tudnám összehozni, ha tudnám hol kapható. Vagy neten is jó lenne, ha találnék olyan (lehetőleg Bp-i) oldalt ahol ilyet árulnak. De Google-val nem igazán akadtam ilyen bolt nyomára. Segítsetek pls!
2010. okt. 8. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

rendelj neten. sokkal egyszerűbb a megoldása.


[link]


itt tudsz is rendelni...

2010. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!!!!!! Na ilyet kerestem.
2010. okt. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!