Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tapasztalt már olyat...

Valaki tapasztalt már olyat hogy a gép bekapcsolásakor egy kattanó hang a tápból és lekapcsol, majd újra bekapcsolásnál semmi gond?

Figyelt kérdés
Esetleg nem tud elég áramot felvenni vagy valami mástól lehetséges ez a jelenség? Ritkán csinálja, viszont pl ha minden nap bekapcsolom majdnemhogy 10/8x jó.

2023. ápr. 14. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A kattanó hang még normális is lehetne, szimplán a legtöbb modern tápban van egy relé az kattanik be és kikapcsoláskor is, itt pl Corsai hivatalos írása:

[link]


Viszont az, hogy a gép el sem indul az közel sem az, milyen tép pontosan és milyen konfig?

2023. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

CM MWE Gold 850

AMSI Edge Z490

i5 10600K 5ghz en

GTX 1070 Ti Msi

512 Nvme 970 Samsung

2x8gb Fury 3200mhz ram

NZXT X73 hűtő

7DB 12cm es venti a gépben

És egy 1TB os kis hdd

(megjegyzés, ez a jelenség kb akkor kezdődött mikor beszereltem a vízhűtőt) nem tudom véletlen egybeesés e vagy ez lehet e a gond.

2023. ápr. 14. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesítményben bőségesen elegendő, én a 750W-os tesójával használok hasonló konfigot csak a kártya 3070 a proci meg egy k mentes 11700.


Az, hogy akkor kezdődött mikor beszerelted a vízhűtést én inkább ott kezdenék körülnézni, hogy esetleg nincs-e valahol zárlat, akár egy icipici rossz helyre került fémtartalmú paszta, ami csak épp annyira zár, hogy néha aktiválja a védelmet és emiatt kapcsol a táp.

2023. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!