Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet használni ezeket az...

Johnny79 kérdése:

Lehet használni ezeket az okos IP kamerákat webkameraként?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy tervezek venni egy in fiókos kamerát, amit általában csak biztonsági kamerának használnak. Oda vissza Megy a hang, lehet forgatni állítani és nagyon jó minőség és éjjellátó. Az érdekelne, hogy tudom e a számítógépemet használni Messenger hívásra vagy Skype beszélgetésre, ezzel a kamerával? ugyanis egyik webkamerát vettem a másik után és mégsem kapok olyan jó minőségű képet Videót mint mondjuk a telefonomon. Most is HD webkamerán van de teljesen homályos és nem tudom mit kezdjek vele. Ellek mert nem lehetett lencsével állítani a fókuszt. Drivereket sem tudok hozzá. Szóval valamilyen segítség nagyon jól jönne köszönöm.

2023. ápr. 19. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:

OBS + OBS-VirtualCam:

[link]

[link] forum/resources/obs-virtualcam.539/

2023. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ahelyett, hogy ilyen pár ezer forintos elektronikai hulladék 720p kamerákra költenéd a pénzt, akár vehetnél is egy normális FHD felbontású készüléket.

Pl: [link]


Ugyanez használtan 20 ezerért: [link]


A minőséget meg kell fizetni. Az ilyen bazári vezeték nélküli szarok 4-5 ezerért nem fognak neked normális minőséget produkálni. Legyen az bármennyire is csicsás kinézetű jól marketingelt szöveggel feltüntetve.

2023. ápr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél egy minőségi Logitech webkamerát, olyat amilyet a #2-es linkelt.
2023. ápr. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. ápr. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!