Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock fm2A55m-dgs alaplap?

Asrock fm2A55m-dgs alaplap?

Figyelt kérdés
Ebből az alaplapbòl milyen konfiggal lehet kihozni a maxot értem ez alatt,hogy a bele való legjobb processzor ahoz egy videókártya,ram nem egy gamerpc lenne a cél mert arra majd 1 év múlva sor kerül csak most egy két játékot futtatna-e
2023. ápr. 23. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy 2016-os játékokig bezárólag össze lehetne hozni, de ha csak az alaplap van én arra nem építenék ideiglenesen se, mert a legjobb procik az egyes platformokon aranyárban mennek. Inkább add el és rakj össze valamilyen modern IGP-s konfigot a pénzedből amit arra szánsz + ami a lapból bejön, majd később egy vidikarit teszel bele.
2023. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem retro PC-t építenél... izgalmas lett volna, de aztán a végén jött a csattanó, hogy te ezt most használnád komolyban 😅😅


Segítek: Nem akarod használni. Add el az alaplapot. Helyette intel 2-3-4. gen i5-re építkezz. Játékra sokkal jobb, mint amit erre a hasonló korú AMD-re építhetnél, és valószínűleg még olcsóbb is.

70-80 ezer körül kéne kijönnöd:

(8-)16GB DDR3 RAM

240+GB 2.5" SSD

RX580 / GTX 1060 6GB (vagy amire igényed van, de ezek kb a maximumok, amik az említett i5-ösök mellé társíthatóak. Jó ár/értékű lehet még a 1050ti, rx470-rx570)

2023. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A lejobb APU (vagyis integrált videókártyás processzor amit támogat):

A10-6700


A lejobb CPU (vagyis integrált videókártya NÉLKÜLI processzor amit támogat):

Athlon X4 760K


(Meg amilyet egyáltalán kapsz, ugyanis nem dúskál bennük a használ piac)


Memória: DDR3 32 GB -ig. (2db fogalalt)


Videokártya: amilyet szeretnél...

2023. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!