Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Powercolor vagy a Sapphire...

A Powercolor vagy a Sapphire gyárt jobb videokártyákat?

Figyelt kérdés
Látom mostanában a Powercolor kártyákra elég nagy a kereslet és az Asus, Msi vagy Sapphire kártyák méltó ellenfelének tekintik még a belépő szintű hűtés mellett is. Eddig AMD-nél a Sapphire Nitro+ és az Asus Strix volt a menő. A powercolorrol pedig régen sok rosszat hallani lehetett legalábbis amikor még az RX480/590 meg Vega szériás Radeonok mentek. Most változott azóta ez a cég?
2023. máj. 6. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint nagyon sokáig a Powercolor volt a board partner az Atinál/AMDnél, ők gyártották a FE kártyákat. Nekem nem réglim, hogy túl sok problémás kártyájuk lett volna anno ( mostanság azért akadt :) ).
2023. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelenleg kb ugyanolyan. Ha Red Devil vagy Hellhound a Powercolor akkor nem nagyon foghatsz mellé náluk sem.
2023. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sapphire gyártotta nekik a kártyáikat, legalábbis mióta létezik én PCPartner(Sapphire)-ról tudok mint a Radeonok referencia gyártója.
2023. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A #3 nyert, rosszul emlékeztem :D


[link]

2023. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sapphire, egyértelmű. Ha AMD akkor csak olyat veszek.
2023. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Némelyik kártyájukra azt írják, hogy ventik hamar zörögni kezdenek, de ez gondolom modellfüggő, hogy mire mit szerelnek.
2023. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Powercolor-tól nagyon magas a hibaarány, talán a legmagasabb.

Amúgy jó minőség amit gyártanak, de ha lehet a kettő közül választani inkább Sappahire.

2023. máj. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!