Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek Njoy tápegys...

Mi a véleményetek Njoy tápegységről?

Figyelt kérdés

Egy I3 10100F és egy Asus Rog Strix GTX 1650 4GB-hoz venném.



[link]


[link]



2023. máj. 9. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyetlen dolog van amin nem spórolunk egy PC-n. Az a táp. Én teszteltem is ilyeneket (nBase, nJoy, Ewent és a többi kétes minőségű termék), közelében sincsenek a leírt teljesítménynek, és simán feladja a venti fél év alatt, aztán a táp is amint nem kapja meg a hűtését. Viheti magával a gépet is, ha nem a házad.


Tessék, annyival több mint egy kiló trappista sajt, de sokkal nyugodtabb lehetsz vele. De az is jó amit korábban ajánlott itt valaki más

[link]

2023. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
életemben nem hallottam még róla én biztos nem venném meg
2023. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Most miért pontoztok le? Köztudottan az Elite széria kerülendő, mindenki által. Nézzetek szét szakfórumokon...
2023. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
#13: Szakmai érveket ne várj trolloktól - a #1-es hozzászólás is le lett pontozva, mindennemű alátámasztott, releváns cáfolat nélkül.
2023. máj. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ez már régóta megy ezen az oldalon. Ne foglalkozz a pontozással. Rengeted a troll, aki lepontoz, csak mert nincs jobb szórakozása. Valószínűleg a választ sem olvassa el.
2023. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. annyira nevezhető tápegységnek, mint a műtrágyás-tablettás lötty bornak... Nem normális, aki ezért ennyi pénzt kiad, akkor inkább nézz körül a hardveraprón, ilyen arfekvésban már szoktak lenni vállalható Corsair, Be Quiet, FSP stb. tápok.
2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Körbenéztem a Hardveraprón, Jófogáson, és még a Facebook Marketplace-n is és a 8-10 éves tápokat amik újonnan nem keültek 12-15ezer forintba azokat most használtan árulják 10-15ezer forintért azért akarok újat venni mert a használtat is annyiért adják mint újkorába volt.
2023. máj. 10. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!