Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A displayport kábelemet nem...

A displayport kábelemet nem igazán szabványosan húztam ki úgy igazából soha sem a videókártyámból, most igazából a hdmi ami működik. Ez most azt jelenti hogy akkor a 3 display port egyik sem fog működni? mert windows után elsötétül a kép.

Figyelt kérdés

Vagy azt jelenti (remélhetőleg) hogy csak a kábel romlott el?

Vagy akár mindkettő? Köszönöm ha valaki tud erre valami magyarázatot.

Jó lenne nem cserélni videókártyát, mert azért dp portal ott van a freesync és hdmi-vel meg nincs ha jól tudom, meg úgy igazán nem is tűnik jónak a hdmi, probléma nincs csak mégis más.



2023. máj. 11. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és annyi még hogy az elején régebben csak csíkozódott a monitor alja ami elmúlt és hónapokig nem volt semmi probléma vele, most egy két napja újra kezde, de a legújjabb az hogy elsötétül
2023. máj. 11. 19:55
 2/3 Nyam2007 ***** válasza:
Driver le van frissítve?
2023. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amd szoftverre gondolsz? Jött egy újabb frissítés, azt még nem csináltam meg, de lehet nem arra gondoltál.

Mondjuk most ismét működik a dp port, igazából nem látok változást a dpport és a hdmi között de biztos hogy mégis csak van, mert úgy tudom hogy az előbbi az inkább számítógépekhez való

2023. máj. 11. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!