Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop meddig lenne jó...

Ez a laptop meddig lenne jó még 1080p60-ra tekintve hogy legtöbb játék még fut maxon?

Figyelt kérdés

ryzen 7 6800h


rtx 3050ti 4gb GDDR6 RAM


AC valhala mediumon megy videók alapján amit látam de a többi játék megy maxon kompromisszumokkal.


Meddig elég még?


Mostani játékok már tényleg gepigenyesek de nem tudom hogy mi lesz igy?


2023. máj. 12. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsika lemarat laptop tipusa: asus tuf a17
2023. máj. 12. 15:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A 4GB VRAM az elég kevés a mai játékok gépigényéhez képest, de pár évvel ezelőtti címeknél nem hiszem, hogy baj lenne.

Hogy meddig lenne jó? Hát ha friss játékokkal tervezel vele majd játszani, akkor nem sokáig. Egy 8 GB VRAM-al már azért egész jól ellehet lenni a mai játékokkal.

2023. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is vices hogy asztali 3050 8 gigát kapott . laptopnál spóroltak a vrammal bár a dlss még segít ezt a problémát kiküszöbölni de nem tudom meddig.
2023. máj. 12. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
8 se sokáig elsz elég 1-2 év max.
2023. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!