Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet kikapcsolni egy...

Hogyan lehet kikapcsolni egy "ASUS TUF Gaming GT501" számítógépházban beépített minden LED világítást, kizárólag szoftveresen?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam a hivatalos "Armoury Crate" programmal minden világítani képes hardvert a "Dark Mode"-ba beállítani, de az alaplapi processzor ventilátora ezután is világít, kikapcsolt (de nem áramtalanított) esetben is. A BIOS-ba is kikapcsoltam, de azt se érzékelte.


Idén februárban vásároltam, ezért nyilván pár évig még nem kaphatom szét, hogy fizikailag kiszedjem vagy legalább áramtalanítsam a ház üvegoldala végett diszkógömböt játszó LED-eket.



2023. máj. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ezért nyilván pár évig még nem kaphatom szét"


És ezt abból gondolod, hogy...?

2023. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szoftveresen azt tudod kikapcsolni, amit szoftver vezérel. Ha a hűtőn a ventillátor LED-jét nem szoftver vezérli, akkor azt nem tudod csak hardveresen kapcsolni.
2023. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ez egy gépház, még nem is prebuilt. Garancia a komponensekre vonatkozik, ahogy valaki rádugta a világítást az alaplapra ugyanúgy le is tudja húzni, nem jár garanciavesztéssel se a rádugás se a lehúzás.
2023. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!