Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MI wireless egér 6000 Ft-ért...

MI wireless egér 6000 Ft-ért késik a mozgás a kijelzőn?

Figyelt kérdés

Információk:

- Mi Dual Mode Wireless Mouse, Silent Edition

- Más laptopokon, régi laptopokon megfelelően működik.

- Próbáltam már stickel és bluetooth-al is.

- Összes illesztő program rendben van.

- Operációs rendszer a legfrissebb.

- Gyári elem van benne: nem mutatja, hogy merülne.

- Drágább wireless egerekkel megfelelően működik a kurzor.

- GTX 660 ti 2gb, 8gb ram, i3; windows 10.


Érdekes információ

- Két monitorral használom a gépemet: egy kisebbel és egy nagyobbal. Kis monitoron nem késik, a nagyon igen (kicsi Philips régebbi, Samsung újabb.)

- Kábelesen kihúzva, újraindítás után sem javult a helyzet.


Szóval az egérrel nincs baj, mert más gépen működik, csak az enyémen nem. Illetve furcsa hogy csak a nagy monitoron késik, de eddig más wireless-el nem volt ilyen probléma.


Előre is köszönöm a segítséget!



2023. jún. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A két monitor frissítési frekvenciája megegyezik? Akkor szokott ilyen lenni ha különbözőek, nekem is ezt csinálja a 60 Hz-es monitor és a 24 Hz-re állított tévé (filmezéshez), a tévén konkrétan szaggat az egér, a monitoron tökéletes. Ha kihúzom a monitort és csak a tévé marad akkor jó.
2023. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem mind kettő monitor 60 hertzes. Illetve ha a régi monitor nem is akkor sem világos számomra hogy csak ezzel az egy egérrel miért nem megy rendesen a dolog a nagy monitoron. Ki lett húzva szoftveresen sem érzékeli, és nem is lehet át húzni az egeret a másik monitorra.
2023. jún. 1. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2023. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
0%
Én nem adtam volna ennyit érte. De nyilván a te dolgod.
2023. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!