Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 7 2700 - r9 390 16 gb...

Ryzen 7 2700 - r9 390 16 gb rammal jó választás lehet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9 vedd már észre, hogy a 2 gen középkategória hozta azt amit az előzőben még a csúcs sem feltétlen.
2023. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 A testből amit linkeltél nekem bizony az jön le még mindig, hogy a Ryzen 5 1600/X is jó. Ha neked +5 fps ugrások olyan nagy előnynek számítanak akkor téged sem az eszedért szeretnek xd. De ne terjeszd itt akkor a hülye igédet. A Zen 2 az amit már ugrásnak lehet nevezni az első és második gen Ryzenhez képest is ha ennyi lenne a különbség még meg is érteném valamennyire. Szerintem nem csóri az ember akkir szerintem a minimum a zen 2 R3 3300X és felette levő cpuk. De a Ryzen 5 1600 is egy teljesen jó proci mai napig. Még az 1400 is bírja.
2023. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Oká látszik, hogy odáig vagy az első genes rízenekért, de attól te meg ne akarj már a kérdezővel egy rosszabb, elavultabb konstrukciót vetetni mint amit alapból kinézett. Na köss bele ebbe is.
2023. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a vga akkor már úgyis mindegy csak arra akartam tanácsot adni neki, hogyha még nincs meg a 2700 akkor milyen combo lenne ajánlott inkább neki. Emellé a kártya mellé alap esetben amúgy is felesleges lenni ez a proci
2023. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!