Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lenne kivárni a ps5...

Érdemes lenne kivárni a ps5 prot vagy a sima alap verzio is eleg jo mar 4k gamingre?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Előző generációs játékokat általában elvisz a sima is 4K 60 FPS-el de az újabbakat csak dinamikus vagy 1440p-s felbontásban tudja 60 körül amúgy marad a 30.


Ha már eddig nem vettél szerintem érdemes lehet a Pro-t megvárni. Én is azt tervezem. Bár a Spiderman 2 kissé csábító, de majd havernál játszok vele aztán kihúzom még jövő év végéig valahogy csak PC-vel.

2023. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez a 1440-2160p közti felbontás jól mutat egy 4k tvn?
2023. jún. 2. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés hogy pontos infoink sincsenek még a Pro-ról hogy pontosan mit fog amjd tudni.
2023. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván érdemes lenne várni, a kérdés, hogy megér-e neked ez ilyen hosszú időt.


2024 november a megjelenési dátum és akkor még vedd bele, hogy mennyi idő mire itthon sorra kerülsz, mert biztosan ezt is kapkodni fogják. Tehát ha van kedved 2025 elejéig várni, akkor érdemes.


Szerintem vegyél most egy ps5 és úgy is 1+ év múlva lesz esedékes a másik, szóval addig tudnál játszani és pénzt spórolni rá. Ha nem annyira vagy elengedve anyagilag, akkor meg eladod 2024 nyarán és nem kell akkor olyan sokat spórolnod.

2023. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 Mitől vagy olyan biztos, hogy a Pro verziót is kapkodni fogják? Mikor a sima 5 megjelent itthon 185 körül a digitális meg még olcsóbban az érthető volt hogy kapkodták mert óriási ugrás a 4 hez vagy akár 4 prohoz képest is na meg ugye jelen generációs játékok már csak azon mennek.


Most viszont már a sima is 200 felett van legtöbb helyen így a PRO szerintem legalább 300 körül lesz majd. A másik meg hogy ez ugyanazt fogja tudni mint a sima csak magasabb FPS számmal. Én nem látok rá esélyt hogy ezt is majd úgy viszik mint a cukrot. Plusz ne feledjük PS5 azért nem volt jó ideig mert csomó rohadék felhalmozta őket hogy drágábban adják tovább. Ahol én dolgoztam is volt aki 20 at vett egyszerre. És az akkori chiphiány + covid karantén kombó is nekik kedvezett.

2023. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!