Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet ventilátor szeretnék...

Be quiet ventilátor szeretnék venni ki is néztem mégpedig a be quiet pure Wings 2 120mm változatot 3 tűs BL046 megéri? kíváncsi vagyok a véleményetekre halk?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
nem rossz viszont en inkabb arcticot vennek mert sokkal jobb az ar ertek aranya plusz ha lehet akkor 4 pineset
2023. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most már modern gépbe csak PWM (4 pines) ventit vennék.

A Be Quiet nagyjából minden terméke jó minőséget képvisel, cserébe van rajta egy kis prémium. Ahogy #1 úgy én is tudom ajánlani az Arctic termékeit, már az olcsó F12 / P12 típusaik is nagyon jól működnek és megbízhatóak, számtalanszor használtan már gépekben és sosem volt rájuk panasz. Vannak drágább ventijeik is amik dizájnosabbak, azokkal még nincs tapasztalatom.


Persze jó a Be Quiet is, ha tetszik a dizájn, de valamilyen PWM modellre szavaznék inkább.

2023. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a segítséget rendeletem ilyen molexes átalakítót egyik vége molex másik vége pedig 3 pin ezért is akarom ezt a fajtát rendelni mivel ez 3 pines es halkab mint ami most van nekem
2023. jún. 21. 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:
plusz az a baj más csati ilyen 3 pines vagy 4 nincs a alaplapon sajnos ezért is rendeltem egy átalakítót ami most van 2 darab 900 ft os azok elég hangosak
2023. jún. 21. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes tudnod, hogy ezáltal mindig 100%-on fog menni a ventid, ami nem ideális. Az alaplapodon nincs 4pin connector? Ha van, de mondjuk foglalt, akkor például Arcticból tudsz PWM PST ventit is venni, ami magában foglal egy 4pin elosztót, tehát egymásba tudsz kötni több 4pin ventit egy foglalat által vezérelve.
2023. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen tudom számoltam ezzel van egy 4 pines csati ha jol tudom azon van a ventilátor ami hátul fújja ki a levegőt na most ha en pl vennék ilyet amit te mondasz az nem biztos fel érne a gépház tetejére mivel a kettőt elég messze van egymástól
2023. jún. 21. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor veszel hosszabbítót is kisfiam.
2023. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké apu🤧 amúgy köszönöm a segítséget 💯 lesz ez a fajta igaz olcsóbb de úgy nézem nem rossz
2023. jún. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!