Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menthető még ez az 1TB-os...

Menthető még ez az 1TB-os Seagate HDD? Pityegő hangot ad (hang a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen pityegő hangot ad nem pörög fel. A gép nem ismeri fel. Eredetileg egy vízálló porálló burkolatban volt, szétszedtem aztán beletettem egy külső HDD dokkolóba, ott is csak pityegő hangot ad és ennyi.


Arra gondoltam, hogy veszek használtan egy ugyan ilyen modellt donornak, és az elektronikát átteszem a jóról a rosszra.

Működhet így?

[link]


2023. jún. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ezt tipikusan olyankor csinálja, amikor a fejnek vagy a lemeznek van mechanikus hibája.

Gondolom 10-es tisztatered meg nincs, hogy oda is belenézz.

2023. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akarom megbontani, mert akkor nagyobb az esély arra, hogy kuka legyen.

Óvatosan megráztam, hallani ahogy az olvasófej mozog benne. Találtam most 6 ezerért használtan egy ugyan modellt. Max ha nem lesz jó az elektronika csere megtartom.

2023. jún. 21. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd be valamelyik adatmentéssel foglalkozó céghez. 100e Ft tól kezdődnek az árak, akár sikerül, akár nem.
2023. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!