Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook Air M1 USB-c dongle hiba?

Macbook Air M1 USB-c dongle hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy átalakítót a laptopomhoz. Egy c-s portot használ a macen, van rajta egy usb a, hdmi és usb c. Az usb a hibátlanul működik, viszont a hdmi nem ad jelet a külső monitorra. Érzékeli a gép, a kijelzők között látható a külső monitor, ha kihúzom a hdmi-t "ugrál" a fekete kép és a no signal (tehát az is érzékeli, hogy történik valami), de valamiért nem tudtam működésre bírni.


Esetleg valakinek bármi ötlet?


Gondoltam arra, hogy a dongle nem enged egyszerre inputot és outputot, de utánaolvasva a hdmi-nek és az usb-a-nak működnie kéne egyszerre.



2023. jún. 28. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


A beállítások -› kijelzők résznél mit látsz?

A monizoton bementként az van kiválasztva amibe bedugtad a kábelt?

2023. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
50 perces apple support telefon után sem oldódott meg, majd egy os frissítés után a beállításokban a kijelző képfrissítése átállítása után megoldódott!
2023. jún. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!