Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az "RT-AX53U" az asustól le...

Az "RT-AX53U" az asustól le tud fedni egy házat?

Figyelt kérdés
A falon át milyen a jelerősség? Jó ez az eszköz? Ezen az áron milyen wifi6-os készüléket tudok venni, ha esetleg ez nem lenne jó? Ez nem olcsó, de nem is drága. Milyenek a személyes tapasztalatok?

2023. júl. 2. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kádár-kocka közepén van, (vagy gipszkarton belső falak vannak csak) akkor igen.
2023. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha nem?

Újépítésű családi házról van szó.

2023. júl. 2. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor húzol utp kábelt egy távoli szobába és oda is teszel egy routert AP módban. [link]
2023. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a router, routert szeretnék venni. És nem tudom, hogy melyiket válasszam.
2023. júl. 2. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelerősségben nem fogsz nagy eltéréseket találni a gyártók modellek közt.

Ha járkálsz a szobák közt és nem akarod hogy megszakadjon a (vpn, wifi-hang-kapcsolat) akkor az Ai-Mesh típusokból válassz.

2023. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, már én is azt nézem.
2023. júl. 2. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik router sem képes egy házat lefedni. Törvényileg korlátozott a wifi teljesítmény. Hiába hirdetnek róla akármit, meg van raja 10 antenna, a teljesítménye nem lesz nagyobb.

Nekem egy RT-AC66U van. kb 50nm-t fed le normálisan.

Ha nagyobb területet kell lefedni, akkor több pontból kell szórni a jelet.

2023. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!