Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Befolyt lcd-s laptop tv...

Befolyt lcd-s laptop tv kijelzőhöz kapcsolása?

Figyelt kérdés

Leesett a laptopom és az kijelző bal oldali fele nem jelenik meg, így a beállítások nagyját nem lehet teljesen kivenni a biosból sem. Maga az eszköz bekapcsol, viszont nem akar bebootolni az os-be. (Ez lenne a másik probléma, de előbb a monitor).

Ugye az alap dolgokat írja ki, hogy default boot device missing or failed boot. Ennek a beállításai elméletileg rendben vannak, de miután látom a teljes képet, ellenőrzöm majd jobban.

Holnap szét is szedem, hogy megnézzem a belsejét, hogy ott minden jó-e.

Az lenne a kérdésem, hogy tv-hez tudom-e valamilyen módszerrel kapcsolni, ha nem tudok az os-be belépni, hogy tükrözzem a képernyőt?

A hdmi kábelt csatlakoztattam, viszont nem tudom átállítani, hogy a tv-n jelenjenek meg a dolgok.

Maga a kábel és a tv is működik, előtte működtek.

Lenovo laptop.

Ha sikerülne megoldani legalább a boot dolgot, akkor megoldható lenne. Vagy használnám headlessként tv-n, vagy valahogy beszereznék új képernyőt hozzá.

Csak szervízben elég drága lenne megcsináltatni, már majdnem új eszközt lehetne belőle szinte venni.



2023. júl. 8. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!