Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen AMD processzorhoz kell...

Milyen AMD processzorhoz kell már a gyári hűtőnél jobb hűtés?

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket tuningolni akarod, vagy zavar, hogy 80-90 fokon üzemel.
2023. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyikhez sem kell, de azért ajánlott venni. Jellemzően már a 4-5 ezer forintos toronyhűtések is lényegesen jobbak szoktak lenni, mint amit a procihoz csomagolnak. Manapság ez nem pénz.
2023. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nagyjából mindegyikhez jó a gyári, azért adják 🤣. Működnek velük, maradjunk annyiba.

"Wrait stealt" hát az pl egy mérnöki mestermű az a szépen kidolgozott alu borda azzal a kis AMD feliratú ventivel a hardveraprón lassan kilóra adják 🤣 5600 működik vele, de rádobsz egy random 10000Ft-os hűtőt és tizen pár fokkal hűvösebb, ami nem árthat.

2023. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért cseréltem le, mert hangos volt, ráadásul más frekin teljesen más hangja volt, mintha zenélni akarna. A mostani totál csöndes, ha direkt hallgatózok, akkor hallom csak. De hűtésben OK az alap is
2023. júl. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikhez ha nem akarsz egy hangosan zúgó ventit hallgatni.
2023. júl. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Lényegében egyikhez se kell. Ha zavar a gyári hangja, akkor érdemes cserélni.


Tehát a 6 magosokhoz a leggagyibbat adják, a 8 magosokhiz biszont már egy jobb kezdő hőcsöveset. Elfogadhatóak lehetnek

2023. júl. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 x0 ***** válasza:
Nekem Ryzen 3 3100 van: 4 * 3,6 GHz, Zen 2 7 nm, 16 MB L3, 65 W TDP. Ha a számítógépem unatkozik, akkor is számomra hangos a ventilátora. Próbáltam hogy az UEFI/BIOS Setup-ban beállítom hogy 50°C-ig ne menjen, 60°C-ig pl. 20%-on menjen, mégis hangos. Hogy kellene beállítani, vagy milyenre kellene lecserélni? Nem árt ha később SP3 foglalatra is jó lesz a hűtő, de nem létszükség.
2023. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!