Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a Thinkpad...

Hogyan tudom a Thinkpad t470s-en beallitani, hogy USB-rol tudjak Win10-et telepiteni?

Figyelt kérdés
A masik kerdes meg az lenne, hogy hogyan tudom bevinni az ujjlenyomatom, hogy arra induljon a gep? Ezt Win alol szokas csinalni, vagy a BIOS-ba belepve kell az ujjlenyomatomat bevinni?

2023. júl. 13. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az F12 vagy az Fn+F12 gombbal tudsz belépni a Boot Menu-be és ott kiválasztod a pendrive-t vagy mást, hogy miről induljon. Ha valami probléma lenne akkor a BIOS-ban a Secure Boot-ot le kell tiltani a telepítés idejére.


Ujjlenyomatomat a Gépház > Fiókok > Bejelentkezési lehetőségek-ben lehet beállítani.

[link]

[link]

2023. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a CSM-et kell tiltani, a Secure Boot-ot pedig bekapcsolni.
2023. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ezek utan ujratelepitem a Win10-et akkor ujra be kell vinnem az ujjlenyomatom az ujjlenyomatos bootolashoz illetve a bejelentkezeshez, vagy a gep emlekezni fog ra?
2023. júl. 14. 02:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Op.rendszer telepítés után újra meg kell csinálni.
2023. júl. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!