Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop töltöttsége 35% órák...

Laptop töltöttsége 35% órák óta, pedig töltőn van. Miért nem töltődik?

Figyelt kérdés

HP laptop, töltő nélkül már nagyon rövid ideig használható, szóval az esetek többségében használatkor áramon van....

Eddig azt vettem észre, hogy közben a háttérben tölt, az "elem jel" egyre telibb. De ma nem. Bekapcsoláskor is 35 és most is 35 %....

Azt érzi, hogy áramon van, mert ki van írva, hogy csatlakoztatva.


MI lehet a baj?


Annyi még, hogy tegnap kikapcsoláskor automatikusan frissült a windows.

(De máskor is frissült már, és sose volt hatással a töltésre.)



2023. júl. 14. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az akkumulátor, a töltésvezérlő elektronika vagy a töltő döglött meg. Utóbbit tudod tesztelni más gépen vagy a gépet másik töltővel, ezzel kezdj.


Ha ezt kizártad, akkor ha tudod tesztelni az akksit másik hasonló gépben, akkor azzal is próbálkozhatsz és ha ott is rossz, akkor vehetsz bele másikat. Ha erre nincs lehetőséged, inkább vidd szervizbe ahol rá tudnak mérni az egyes alkatrészekre vagy van hozzájuk cserealkatrészük.


A töltésvezérlő elektronika az alaplapon van, azzal szerintem inkább ne próbálkozz otthon.

2023. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Legvalószínűbb az akkumulátor, nyilván lehet más is ahogy az előttem szóló írja.

Rendelj bele új akkut.

2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!