Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig milyen? Lecserélné...

Ez a konfig milyen? Lecserélnétek belőle valamit valami másra?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, a gépházat mindenki lecserélné, de a külsejétől tekintsünk el, nekem tetszik, ha más baj van vele, azt írjátok. Illetve azt nem tudom, hogy kell-e nekem az a plusz 2 ventillátor? Vagy elég az, ami benne van a házban alapból?



2023. júl. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki. Milyen venti? A CPU hűtőn? Hogyne kéne.

👌

2023. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire használnád? mert a proci az feleslegesen erős a VGA-hoz, magyarul pl ha játék a cél, és nincs tervben hogy közeljövőben cseréled a VGA-t, akkor pl egy 7600 is elég, és a 30kt belelocsolod egy erősebb VGA-ba.
2023. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Játék és videózás. A videókártya ennyire gyenge? Mindenképpen lecserélném valamikor egy sokkal jobbra, de nem a közeljövőben. Addig is olyat szeretnék, ami nem brutál drága, de azért nem is szar. Milyet ajánlanátok akkor ehelyett, ami nem sokkal drágább?
2023. júl. 16. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a kártya nem gyenge, csak épp amellé a proci mellé sokkal erősebb kártya is mehet.
2023. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kis kártya innen már durvák az ugrások felfelé rx6800 is 50.000 plusz. Rx 6800xt és az RTX 4070 meg plusz 100.000


Ennek jó ár érték aránya van jelenleg. Ha néztél teszteket, hogy mit tud, és téged az kielégít vedd meg nyugodtan.

Még sokáig kiszolgálhat ez a konfig. És mehet bele durvább kártya.

2023. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!