Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Epson sx400 Mi a megoldás?

Epson sx400 Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Festéket cseréltem az Epson sx400-as nyomtatómban, de a program még mindig üresnek látja a festék patronokat. Mit kell tennem, hogy a program észrevegye a változást és végre tudjak nyomtatni?
2010. okt. 13. 23:35
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Chipes a nyomtató. El kell vinni egy szerelőhöz, aki kiüti neked. Ha pesti vagy, akkor mondok neked egy megbízható, rendes szerelőt.
2010. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mi az hogy chippes? sokba kerül? Gyári tintát vettem bele, akkor mi a baja? Küld légyszíves a szerelö címét a res2kukacfreemail.hu címre
2010. okt. 14. 08:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már cseréltem benne tintát és akkor minden jól működött. Mindig gyári tintát veszek. A windows vistát telepítettem újra azt hiszem utána hülyült meg.
2010. okt. 14. 08:48
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor viszont ott a nyomtató driverével lesz valami. Chip az egy kis érzékelő, ami érzékeli, hogy gyári, vagy utángyártott/töltött patron van benne. Ha nincs kiütve, akkor az utángyártottal nem is fog menni. De mivel neked gyári patron van benne, ezért gyanakszom driver hibára. Próbáldm meg újratelepíteni, és ha nem megy, írj, és küldöm a srác címét.
2010. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi történt vele. Tegnap ki-, be kapcsolgattam és nem akarta felismerni. Ma reggel bekapcsoltam és már jó volt. A furcsa az, hogy cirka fél évig voltak benne olyan patronok amikben még volt festék és üresnek látta végig a program(a nyomtató jelezte, hogy van benne), pedig az is gyári volt.
2010. okt. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!