Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bedögölhetett a videókártyám?

Bedögölhetett a videókártyám?

Figyelt kérdés
Hiába van biosba az elsődleges grafikai forrásnak a PCI-E beállítva, onnan nem vesz semmi jelet a monitorom, csak az integrált alaplapi csatlakozásból.
2023. júl. 19. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Ellenőrizd a kártya csatlakozását. Vedd ki és tedd be újra.


Nekem egy kisebb baleset miatt nagyon-nagyon enyhén enyhén ívelt a házam, az alaplap is ennél fogva kicsit el van mozdulva benne. Ha a videokártyát túl szorosan rögzítem, előfordul, hogy nem érintkezik rendesen az alaplappal. Muszáj kicsit lazábban hagynom, különben nem állítható a kártya a megfelelő pozícióba és akkor nálam is ez van. Ebből kifolyólag néha a gép mozgatásakor elmozdul és akkor nálam is ez van.

2023. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik pcie be dugtad? Remélem nem a 4x esbe...
2023. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 es sztem vegyél másik bázat mert ezt rossz olvasni.
2023. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Melyik pcie be dugtad? Remélem nem a 4x esbe..."


Ez egyik napról a másikra történt meg, úgy hogy előtte 9 évig jól működött.

2023. júl. 19. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem, szerintem akkor inkább az alaplap döglődik.
2023. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legtisztább erre kivenni a kártyát és másik gépben tesztelni vagy abba a gépbe egy kölcösn kártyát tenni.
2023. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!