Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely magyar boltok megbízhatók...

Mely magyar boltok megbízhatók számítástechnika és elektronika terén?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 20:02
 1/8 anonim válasza:
64%

Én csak olyat tudok mondani, ami nem feltétlenül magyar, de nálunk ismertek, nem tudom ez jó-e így.

A MediaMarkt és az Euronics.

2023. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Kb mindegyik.
2023. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

? Milyen téren?


PCX, Aqua, Ipon pl.

2023. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 - Rosszul fogalmaztam, ami itt Mo-n is elérhető. Igen, jó. Köszönöm! <3

#2-3 - Köszönöm! <3

2023. júl. 20. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alzában még nem csalódtam, bár az alapvetően nem magyar bázisú. (Talán épp ezért...)
2023. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Avocomp: szerviz és felújított üzleti laptopok boltja. Húsz éve működő cég, jó és megbízható.
2023. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Én sem, csak kriptóval ne akarj náluk fizetni, mert hiába lehetséges elméletileg, a gyakorlatban nem fog megérkezni hozzájuk a pénz, és buktad, amit befizettél.
2023. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazándiból nem tudok rosszat mondani. Szerintem már 100+ rendelésnél tartok, és nyilván értek negatív dolgok, de nagyon jó az EU-s jogszabály az elállásról, szóval ha valami nem tetszett, akkor azt szépen visszaküldtem a két héten belül, és ennyi. Banális dolgok sosem értek, tehát mindig azt kaptam amit rendeltem. Néha előfordul, hogy szarul jelzik a raktárkészletet, megvárakoztatnak rendessen. És ez azért nem csak az ő hibájuk ilyenkor, hiszen a legtöbb bolt egyáltalán nem tart készleten termékeket. A nagykertől rendelik be ők is ("külső raktár"), mikor te leadod a rendelést. Hülye egy rendszer, de nem vészes azért.. +1-2 munkanapot jelent szállításban.
2023. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!