Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GYORSAN valaki! a gépemben...

Wet nightmare kérdése:

GYORSAN valaki! a gépemben lévő 512-es ram mellé lehet-e 1gb-at tenni?! Vagy inkább vegyem ki a kisebbet és csak az 1gb-os menjen bele?! Hmn?! Köszöntem! Előre is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mellé rakni, itt legtöbbször tényleg "nem a méret számít", hanem a ram modulok SEBESSÉGE. Ez alatt azt értem, hogy ha mondjuk az 512-es ram, 2*166Mhz-en, azaz 333Mhz-en üzemel, és mellé beleteszel egy 1gigásat ami 2*200 azaz 400mhz-en üzemel, akkor egyrészt lehetnek kompatibilitási problémáid (ritka, de előfordul), másrészt az új ram is maximálisan 333mhz-el fog üzemelni, hiába tudna 400-on.
2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat... ha lehet egybe tedd az 1 Gigat.De ha Dual Core akkor 2*512 MB az idealis szerintem.
2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jovanny ***** válasza:
Dual Channel-t akartál írni, nem? :)
2010. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszöntem! Kis gubanc akadt itt közben: Most nézem az új ramom ddr 2 áll rajta... viszont az én gépembe drr kell.. kérdés? mehet bele szerintetek?
2010. okt. 14. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem fog belemenni... lol meg se nézted milyen kell bele csak vettél ramot? pff....
2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy se fog belemenni. :)

Más a foglalat, bele se tudod gyömöszölni.

2010. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

-megnéztem milyet kell vennem bele.. viszont a cég akitől rendeltem, rosszat postázott.


-köszönöm, rájöttem én is :)

remélem nem sérült és cserélhetem olyanra amilyenre szükségem van.. :)

2010. okt. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!