Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a Be quiet! táp megbízható?

Ez a Be quiet! táp megbízható?

Figyelt kérdés

Be quiet! 600W Pure Power 11 80+ Gold félmoduláris tápegység

[link]

[link]


17ezerért tudnám megvenni használtan.


2023. júl. 23. 19:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Az alábbi:

[link]

tesztek alapján készült lista alapján jó minőségűnek számít.

2023. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
5%
Átcímkézett noname márka méregdrágán árulva. Persze ettől még nem biztos, hogy bajod lesz vele, de netto pénzkidobásnak tartom. Inkább vegyél egy Corsairt vagy Coolermastert.
2023. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Ne zavarjon hogy a gyártók nagy része úgy vásárolja a tép belsejét, és mindössze pár valódi gyártó van.
2023. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesem, nem mindegy, hogy megvásárolsz valamit készen és ráragasztod a saját matricádat vagy megvásárolsz valamit készen, de átalakítod, hogy jobb legyen, netán beérkezéskor még minőségellenőrzést is tartasz, kiszűrve az eleve hibás darabokat. A be quiet az előbbit csinálja. Onnan lehet tudni, hogy ha elkezded nézegetni a tápokat, akkor egy-az-egyben meg lehet találni más név alatt.
2023. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor járj kicsit utána, hogy mit használnak pontosan aztán nem írsz utána hülyeségeket, hogy noname....
2023. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Én járjak utána? Te kezdted a vitát, neked is kell bizonyítani.
2023. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, megbízható ez a táp, nyugodtan megveheted.
2023. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Te lökted be hogy noname és állítottál ökörséget..... Innentől nehogy már nekem kelljen a te tudatlanságod helyretenni. Ha meg neked jó így, akkor jó. az is egy választás.
2023. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj. Lehülyéztél, majd még jól meg is magyaráztad, hogy olvassak utána. Konkrétum nuku. Nem érzed, hogy ez nincs rendjén így? Én írtam előbb véleményt, amit te konkrétumok nélkül megpróbáltál megcáfolni. Nekem itt nem kell semmit bizonyítanom.
2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Laposföldhívők szoktak így érvelni és bizonytalanságot kelteni. Hát nem látod, hogy lapos a Föld? Érvet nem mondok, de olvass utána!
2023. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!