Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Atomic Heart, Spider Man...

Az Atomic Heart, Spider Man és a Battlefield 5 elmennének 100+ fps-el Full HD-ban bekapcsolt Ray Tracing mellett?

Figyelt kérdés

Intel Core I5 8400T

16gb ram 3200mhz

1Tb 5400rpm hdd

Thermaltake Smart 450W

Radeon RX 6650 XT


2023. júl. 26. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Felejtsd el.
2023. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném ezek nem olyan nagy rendszerigényű játékok, de ez a pc szerintem kevés hozzájuk. Atomic Heart elvileg RTX 3050-el megy így bekapcsolt RT mellett.

[link]

Én nem tudom, szerintem azért annyira nincs az jól optimalizálva. Mert egy másik tesztet is néztem az RX 6650 XT-vel. És ott 1080p Highon ment 80fps-el RT nélkül. Spider Man örülhetsz ha 60-al megy mediumon. A BF5 sem fog szerintem olyan jól futni ha rákapcsolod a Ray Tracinget. De az elég jól optimalizált 200 fps felett is eltudja vinni Full HD-ban RT nélkül. Csak abban a tesztben amit néztem egy I9 9900 proci mellett lett erre nem éri meg váltani max I7-re érné meg foglalaton belül, de arra sem feltétlen. Vagy legalább akkor valami normális fogyasztású I5 kellene mondjuk 9500. Nem is tud sokkal többet az I9. nézve a dolog a te processzorod oké, hogy energiatakarékos. De ráadásul az órajele is nagyon levan húzva. Turbóval talán eléri a 3ghzt. Az alap I5 8400 elég annak a kártyának viszont ami neked van már lehet, hogy ezt is képes visszafogni. A tápegységet szerintem cseréld le, mert veszélyes táp és az ilyen tápok még kikapcsolnak egy olyan fogyasztású kártyát is ami neked van. És még az alkatrészeket is szétvághatja.

2023. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És am az AMD vgak egyébként sem Ray Tracing bajnokok sokkal többet nem tud bekapcsolt RT mellett ez sem mint egy 2060 vagy 3050.
2023. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haverom, az a proci nem tud 100fps-t BF5-ben úgy alapból, semmilyen körülmény között multiban. Arról nem is beszélve, hogy a VGA isntant kikészül az RT-től.
2023. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

I5 6400 is kitud annyit hozni

[link]

Vagy ez a processzor ennyire gyenge lenne?

2023. júl. 27. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

1, ez a videó single player, az totál más.

2, Hol látsz te ott FPS-t, mert én sehol

3, A 100fps+ FPS azt jelenti, hogy legalább az 1% low 100 alá nem megy.


Na most, az a helyzet, hogy multiban, 64 játékossal a serveren ray tracing nélkül egy 9900K képes pont. Ray tracinggel még az sem. Neked (és csak a prociról beszélek) 70FPS környékére is lemenne.


A VGA pedig ennyit se tudna, ha mindent maxra teszel, a 6700XT nem képes egy fix 100 körüli FPS-t tartani ultra grafon RT-vel. Ezek a kártyák nem erre vannak, az AMD alapvetően szar RT-ben, ez pedig egy több éves budget, középkategóriás kártya.

2023. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!