Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az USB-vel csatlakoztatott eszközök csatlakoztatásának/leválasztásának értesítő hangját (Win11)?

Figyelt kérdés

Gondolom érintkezési hibás az egerem és ha lökök egyet a laptopon folyamatosan értesít de csak a hangjelzéssel, hogy levált, csatlakozott, levált, csatlakozott.

Hogyan tudom kikapcsolni ezt az értesítő hangot?

Az eszköz egyébként megszakítás nélkül működik.



2023. júl. 27. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet, a suliban is ezzel küzdöttünk az osztálygépen, annyi különbséggel, hogy az az egér pedig megszakításokkal működött.


Az a megoldás, hogy a tálcán kattints jobb egérgombbal a hangszóróra. Ezt követően klikkelj a "Hangokra". Ott a programeseményeknél keresd meg az "Eszköz csatlakoztatása" eseményt, és állítsd át "Nincs"-re. Ugyan így az "Eszköz leválasztásával" is, és az "Eszközt nem lehetett csatlakoztatni" eseménnyel is. Azért, mert nem ritka a kontakthibás eszközöknél, hogy a windows nem ismeri fel őket, és olyankor ki ad egy ilyen "türürün" hangot a "tüdin", vagy a "tidün" helyett. Szóval ha kész vagy, nyomj az alkalmaz gombra, és az okra, és ennyi.

2023. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. júl. 27. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!