Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth billentyűzet Windows...

Bluetooth billentyűzet Windows 10 párosítás sikertelenségének oka?

Figyelt kérdés

Vettem egy Logitech K380 billentyűzetet.

Az asztali számítógép (Windows 10 Pro, legújabb frissítések feltéve) nem hajlandó látni (10 cm távolságra teszem a BT adaptertől, párosítási üzemmódban).

Több eszközhöz csatlakoztatható: a mobiltelefon probléma nélkül, azonnal felismerte.

Másik helyre szeretném párosítani, megnyomom a F2 billentyűt ahogy kell, párosítási üzemmódba lép és a számítógép nem látja, nem jelenik meg mint új Bluetooth eszköz.

Kölcsönkérve más Logitech billentyűzetet, ugyanez a számítógép azonnal kapcsolódik hozzá, párosítva marad...

Mi lehet a baj?

Az elemek teljesen újak és remekül működnek.



2023. aug. 2. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy win10-es bug a sok közül.
2023. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég elképzelhetetlennek tartom hogy egy ilyen bug lenne, mert ez nagyon sok embert érintene, ezért kijavították volna.
2023. aug. 3. 03:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A Micro$oftnál nem javítják ki a bugokat, akárhány embert érint.
2023. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Farkas999 ***** válasza:
Az eszközkezelőben mit látsz? Lehet, hogy egy driver hiányzik? Más BT eszközt lát a géped?
2023. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A Micro$oftnál nem javítják ki a bugokat, akárhány embert érint."


Ha ez így lenne, akkor még mindig Win'98 szintű lenne az oprendszer, amit háromnaponta újr akellett telepíteni és komoly lefagyást okozhatott az a tevékenység is, ha egy zenébe lejátszás közben beletekertem. :)


Nem úgy csináltam a párosítást ahogy kellett volna, vártam hogy megjelenik majd a billentyűzeteknél, de a "Bluetooth vagy más eszköz beállítása" amit kellett volna választani.

2023. aug. 3. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A Win98 bugjait nem javították, hanem (nagyrészt) újraírták az oprendszert, már egy jó párszor.
2023. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!