Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Blade 18 hosszabb távra?

Razer Blade 18 hosszabb távra?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a mobilitás, keveset vagyok otthon évek óta. Rog Ally szerintem kevés az erőforrás igényes játékokhoz.

2023. aug. 7. 14:30
 1/2 xKakashix ***** válasza:
Hát igazából ha hosszabb távra tervezed akkor legalább RTX 4080-as konfig, ami 1,5 misi, ennyiért nagyon meggondolnám hogy mit veszek. Kinézetre bejön egyébként, meg biztos sokáig kiszolgál, egy Asus Scar 18-on még elgondolkodnék azért főleg a jobb hűtés miatt. Nekem kicsit fura, hogy egy ekkora laptopba nem sikerült "belezsúfolni" egy numpadet meg teljes méretű nyilakat, de ez a macbook-os kialakításnak köszönhető gondolom. Én mindenesetre sajnálnék ennyit kiadni érte, ha nagyon kellene inkább összeraknék egy mini-itx konfigot ami befér egy sporttáskába :D
2023. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Furcsálltam is, hogy ennyi pénzért miért nincs benne RTX4080
2023. aug. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!