Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 4 VGA monitorhoz,...

Playstation 4 VGA monitorhoz, mi kell még?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy konzolt, de tévére már nem futja. Van egy monitorom ami elvileg a felbontás és frissítés szerint jó lehet. Viszont amit nem teljesen tudok, hogy elég egy sima VGA-HDMI átalaító és működni fog?

És a hangszoró pedig csatlakoztatható a konzolra?

Elég drága egy ilyen gép ahhoz, hogy aztán csak itt porosodjon.



2023. aug. 11. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A hangot csak HDMI-n vagy optikai kimeneten tudod hangfalakra vinni. Vagy nagyon kacifántos módon a kontrollerbe és a hangfalba dugott jack-jack avagy hasonló funkciót ellátó kábellel.
2023. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem akkor a kontrollerbe dugom.

Van fülesem is, nem is muszáj hangszóró.

De amúgy fifázni akarok, végülis hang nélkül is túlélem.

2023. aug. 11. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Fülessel az igazi játszani amúgyis.
2023. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez esetleg?

Itt van audio csatlakozás is

2023. aug. 11. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ilyen átalakítóból csak olyat vennék a helyedben, amiről legalább 1-2 véleményt találsz, ami megerősíti, hogy működik. Sajnos árusítanak belőlük haszontalan bóvlikat is.
2023. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ennél odaírta valaki, hogy Xbox one nál működött, tudom hogy ez PS de akkor is legalább konzol.

2023. aug. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!