Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha USB-vel összekapcsolom a...

Ha USB-vel összekapcsolom a szünetmentest és a gépet nem tölt be a windows. Miért?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolt állapotban van a gép és úgy kötöm össze usb-vel, akkor nincs semmi gond. Viszont ha újraindítom a számítógépet, akkor nem tölt be a windows, másodpercenként sípol a gép. Mitől lehet ez? Bootolás a hdd-re van állítva, illetve van más usb eszköz (nyomtató, billentyúzet) is bedugva, de azzal nincs gondja.

2023. aug. 21. 02:42
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Talán zárlatos az USB -je az UPS -nek. Másra nem tudok gondolni.
2023. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, itt valami kavarodás van. Pedig hasznos lenne, mert pl áramkimaradás esetén automatikusan hibárnálásba küldheted a gépet
2023. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezért lenne fontos. Én is gondoltam arra, hogy hibás az UPS, csak az a furcsa, hogy bekapcsolt állapotú gépnél nincs semmi hiba, felismeri, látja az adatokat.
2023. aug. 21. 11:51
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy nekem volt egy régi ASUS alaplapom, az nem kapcsolt be ha túl sok USB -s eszköz volt csatlakoztatva. Ismert hiba volt a gyártónál, mert később ezt BIOS frissítéssel orvosolták.


Ha van otthol aktív USB HUB -od, nézd meg úgy mi történik.

2023. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy USB hubon keresztül.
2023. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
USB hubon nincs. Viszont most bios-ban letiltottam a Legacy USB Support-ot és így betölt a rendszer. Habár az elején sípol és tovább tart a betöltés, de legalább betölt. :/
2023. aug. 21. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen UPS ez?
2023. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eaton Ellipse PRO 850
2023. szept. 2. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!