Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Dq77mk alaplapi hiba.?

Musi32 kérdése:

Intel Dq77mk alaplapi hiba.?

Figyelt kérdés

Egy réggebi gépet szerettem volna "fejleszteni" kicsit és ezért vettem hozzá egy új tápegységet, gépházat és ssdt. Szóval amikor végeztem az átépítéssel és be kapcsoltam volna észrevettem hogy amint áram alá került az alaplap egybőll elkezdett világítani a stdby led illetve a működést jelző led az utóbb lekapcsolt kb 6-7 mésodperc után a stdby viszon nem, az alaplap nem kapcsolt be a bekapcsoló gombra (jól kötöttem be, illetve máshogy is leteszteltem) de sajnos semmire sem reagált. Próbáltam cserélni a tápot és malydenm minden mást is (kivéve az alaplpon évő dolgokat egyrészt mert aszerelés előtt még működött másrészt nincs ilyen "elavult alkatrészem", próbáltam a biost resetelni nemváltbe

Valaki tudja hogy mi lehet a gond? (az alaplapon nincs semmi látható hiba vagy hibás kondenzátor)



2023. aug. 29. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Az új házban ott maradt egy csavar, vagy hozzáér az alaplap a fém házhoz és rövidre zárt valamit ami tönkretette. Vedd ki a házból és úgy próbáld meg bekapcsolni, hátha nem ment tönkre, ha megszűnik a rövidzár talán elindul. De sajnos benne van a pakliban hogy elfüstölt.
2023. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már úgyis próbáltam :/, de ugyan az az eredmény
2023. aug. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!