Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a top 5 legjobb android...

Melyik a top 5 legjobb android emulátor gépre?

Figyelt kérdés
Tegyétek rangsorba pld 3. bluestacks
2023. szept. 1. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
milyen gépre, idiotszkij?
2023. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Windows 11
2023. szept. 1. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
A windows 11-en lehet futtatni androidos appokat emulátor nélkül is, WSA a keretrendszer neve ha jól tudom. Sajnos nem minden app fut vele, egyet kettőt kipróbáltam és volt ami ment, volt ami nem. Bár ez is ugyanúgy egy virtuális gép, csak integrálva van a windows-ba és nem harmadik fél adja. Hasonlóképp linuxot is lehet futtatni, az a WSL.
2023. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Android emulátort kértem
2023. szept. 1. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:

3

Tehát akkor csak x86-os android appok mennek rajta?


Kérdező, az android studióban is van emulátor, azt szokták fejlesztéshez használni. Milyen szempontból szeretnél listát?

2023. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 android emulátor ne virtual boxos hanem bluestacks nox player ilyenek de a top 5 legjobb
2023. szept. 1. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalat kellene
2023. szept. 1. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös, én azt találtam a neten hogy x86 android a WSA, tehát az x86 appok nagyrésze fog menni rajta, és állítólag emulációval tudja futtatni az arm64 appokat is, bár ez a rész nem teljesen világos. De ennek lenne értelme, hogy a lehető legtöbb appal kompatibilis legyen és tudja futtatni még hardveres emuláció árán is.


A kérdező nagyon harapós, sajnos több személyes tapasztalatot nem tudok mondani. Régen Bluestacks-et használtunk haverokkal, alig bírta a core 2 duo laptop 2-4gb rammal és hdd-vel windows 7 alatt. De ment rajta, már akkor is az volt a legelterjedtebb, talán egy másik alternatíva volt, de azon nem mentek olyan jól a játékok. Később másik i7 4.gen laptopon futott normálisan, annak már volt hozzá elég teljesítménye. Egyébként Clash of Clans miatt kellett...


Virtualboxon is kipróbáltam az Android X86 projektet, de abba nem ástam bele magam mélyebben. Működni működött, de alap esetben nem sokra tudtam használni.

2023. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi a segítségeket
2023. szept. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!